Nowa wersja przeglądarki DjVu v.6
Sierpień, 2005

Cieszący się coraz większą popularnością format dokumentów DjVu, doczekał się się nowej wersji przeglądarki DjVu Browser. W konsekwencji współpracy firm GB Soft i LizardTech, powstał produkt całkowicie dostosowany do polskiego rynku.

Nowa, polskojęzyczna przeglądarka oznaczona numerem 6.0, wnosi kilka znaczących udogodnień w zapoznawaniu się z dokumentami DjVu.

Przede wszystkim, po raz pierwszy DjVu Browser można używać jako odrębną aplikację, lub też jak w wersjach poprzednich, jako wtyczkę do przeglądarki internetowej. Ucieszy to zapewne tych użytkowników, którzy posiadają aktywne wszystkie opcje ochrony systemu Windows XP Service Pack-2.

Drugą, istotną nowością z punktu funkcjonalności przeglądarki, jest możliwość jednoczesnego wyświetlania dwóch kolejnych stron dokumentu DjVu.

Aby przekonać się jak wygodnym może być zapoznawanie się z dokumentami własnego archiwum DjVu, zapraszamy do pobrania pliku instalacyjnego z sekcji download. Plik ten spełnia zarówno rolę programu instalacyjnego jak i programu aktualizującego starsze wersje przeglądarek firmy LizardTech.

Przeglądarka plików DjVu firmy LizardTech jest produktem nieodpłatnym zarówno do zastosowań domowych jak i biznesowych. Życzymy zadowolenia z stosowania oprogramowania LizardTech DjVu Browser 6.0


djvu plugin 6 screenshot